“Dashuria s’mjafton” nga 11 prilli në Cineplexx

“Dashuria s’mjafton” nga 11 prilli në Cineplexx

10 April 2019 21:05

"Dashuria s'mjafton" titullohet filmi i ri i zhanrit aksion dhe dramë, i cili nga 11 prilli do të fillojë së shfaquri për publikun kosovar, në kinemanë Cineplexx.

Detaje rreth projektit na zbuluan sot në studio, Driton Hoxha, regjisor dhe Ledion Mulaku, aktor.

Biseda në studion e emisionit Express mund ta shikoni më poshtë.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme