Kori “Siparantum” mirëpritet në Romë

Kori “Siparantum” mirëpritet në Romë

13 March 2019 19:50

Në një prej udhëtimeve të tyre të fundit, Kori 'Siparantum' është mirëpritur jashtëzakonisht mirë nga audienca italiane në Romë.

Për të treguar për këtë eksperiencë të ftuar në studion e Expressit ishin, Memli Kelmendi, dirigjent i korit ‘Siparantum’, Fatmir Bajraktari, kryetar i korit dhe Agron Shujaku, pianist i korit.

Më poshtë mund ta shikoni emisionin e plotë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme