Fjolla Besimi rrëfen për fotografitë “si në ëndrra”

Fjolla Besimi rrëfen për fotografitë “si në ëndrra”

03 February 2019 20:10

Fjolla Besimi, fotografe nga Prizreni, ishte e ftuar në emisionin JETA në KTV, në rubrikën “Rrëfim Jete”.

Ajo shpalosi detaje rreth fotografisë dhe punës së saj artistike.

Stili i fotografive të saj është i veçantë. Fotografitë e saj duket se shfaqin ëndrra.

Fotot e saja janë shumë të pëlqyera edhe në rrjetet sociale.

Dëgjoni rrëfimin e saj në JETA.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme