Rrëfimi për botën artistike të Adem Mikullovcit

Rrëfimi për botën artistike të Adem Mikullovcit

20 shkurt 2017 21:03

Artisti i famshëm shqiptar, Adem Mikullovci, në një intervistë për emisionin “Express”, përpos që e ka diskutuar nivelin e teatrit, shfaqjeve dhe aktorëve, ai ka shpalosur disa detaje të krijimtarisë së tij dhe të skenarit, të cilin është duke e shkruar e që shumë shpejt pritet të vihet në skenë.

Se çfarë është duke e preokupuar atë dhe si duhet zhvilluar krijimtarinë artistike, e shikojmë përmes stories në vazhdim.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme