Ekspozitë shitëse me punimet e grave nga Krusha e Madhe

Ekspozitë shitëse me punimet e grave nga Krusha e Madhe

11 October 2018 14:20

Ekspozitë shitëse me punime nga punëtoria e mbajtur në Krushë të Madhe me gratë dhe vajzat e këtij fshati, do të mbahet sot në galerinë “Monet Art & Books” në Prishtinë.

Ekspozita fillon në orën 19:00 dhe çmimet e punimeve fillojnë nga pesë euro.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme