Haradinaj vizitoi Nexhmije Pagarushën

Haradinaj vizitoi Nexhmije Pagarushën

11 korrik 2018 17:19

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka vizituar sot në shtëpinë e saj këngëtaren Nexhmije Pagarusha, transmeton Koha.net.

Për këtë vizitë Haradinaj ka njoftuar në Facebook:

Janë disa njerëz që çdo gjëje i japin shkëlqim dhe jetën e bëjnë më të bukur. E tillë është ikona e këngës shqipe, Nexhmije Pagarusha.

Bashkë me Anitën, e vizituam sot në shtëpinë e saj tek po merr trajtim mjekësor pas një lëndimi dhe i uruam shërim të shpejtë.

Bylbyli i muzikës shqiptare ishte gjithmonë shembull i forcës njerëzore përballë sfidave dhe ajo do t’ia dalë edhe kësaj herë, me sukses.

E paçim dhe gjatë me shëndet!

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme