Nexhmije Pagarusha del nga spitali

Nexhmije Pagarusha del nga spitali

11 korrik 2018 16:47

Këngëtarja e madhe shqiptare, Nexhmije Pagarusha, është liruar nga spitali, pas një aksidenti që kishte pasur mbrëmë në shtëpi.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarë të saj përmes rrjeteve sociale.

Sipas tyre, gjendja shëndetësore e Pagarushës është më e mirë dhe pas trajtimit mjekësor është liruar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme