25 qershori afati i fundit për aplikim në shkollën verore “Si Shkollë 2018”

25 qershori afati i fundit për aplikim në shkollën verore “Si Shkollë 2018”

21 qershor 2018 19:41

Në emisionin Express në KTV kemi diskutuar për shkollën verore "Si Shkollë 2018", të organizuar nga Stacion Qendra për Art Bashkëkohorë në bashkëpunim me Kino Armata.

Të ftuar në studio ishin, Albert Heta dhe Donjeta Murataj.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme