“038” me kryesuesin e Bordit të “Trafikut Urban” dhe kryeshefin ekzekutiv

“038” me kryesuesin e Bordit të “Trafikut Urban” dhe kryeshefin ekzekutiv

17 shkurt 2017 11:42

Sonte në emisionin “038” në KTV, përveç shumë temave të ndryshme nga terreni, në studio do të debatohet për vendimin e fundit të Bordit të Drejtorëve të “Trafikut Urban” në Prishtinë, për shkarkimin e kryeshefit ekzekutiv të kësaj ndërmarrjeje, Halil Mustafa.

Të ftuar janë Avdi Feri, kryesues i Bordit në ndërmarrjen publike “Trafiku Urban”, dhe Halil Mustafa, kryeshef ekzekutiv i “Trafikut Urban” . Na ndiqni sonte në orën 18.00.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme