Sonte në Interaktiv, deputeti i LDK-së, Agim Kikaj

Sonte në Interaktiv, deputeti i LDK-së, Agim Kikaj

08 maj 2017 22:12

Pas një tjetër shtyrje të demarkacionit dhe me LDK-në në qendër të vëmendjes, sonte i ftuar në emisionin Interaktiv është deputeti i kësaj partie, Agim Kikaj.

A do t’i bindë ambasadori Delawie deputetët e LDK-së për demarkacionin?

A do ta prishin vetë LDK-ja e PDK-ja koalicionin?

Pse LDK-ja nuk i do zgjedhjet e reja?

Për këto dhe të tjera, Biseda sonte në Interaktiv, nga ora 23:20.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme