Nga pakujdesia godet lopën në rrugë Foto: Ilustrim

Nga pakujdesia godet lopën në rrugë

18 qershor 2018 10:21

Dje në fshatin Shtitaricë të Vushtrrisë, ka ndodhur një aksident.

Policia bën të ditur se një person derisa po ngiste veturën e tij, nga pakujdesia dhe duke mos përshtatur shpejtësinë e lëvizjes, ka goditur një lopë e cila kishte qenë duke e kaluar rrugën.

Nga aksidenti kanë pësuar lëndime trupore ngasësi dhe një pasagjer, ndërsa policia nuk jep informacione për gjendjen e kafshës.

Pasi u është dhënë ndihma mjekësore të lënduarve në spitalin e Vushtrrisë, ata janë liruar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme