Raporton policinë se ia kanë vjedhur veturën, ia gjejnë të braktisur në autostradë Foto: Ilustrim/Koha

Raporton policinë se ia kanë vjedhur veturën, ia gjejnë të braktisur në autostradë

16 qershor 2018 13:36

Në rrugën “Hysni Curri” në Prishtinë, një person ka raportuar në polici se dikush ia ka vjedhur veturën.

Policia me të marrë informatën ka filluar të hetojë rastin, dhe kanë gjetur veturën të braktisur në një autostradë.

Policia e Kosovës përmes raportit njofton se janë duke e hetuar rastin deri të gjejnë edhe autorët e vjedhjes.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme