Dhunohet një grua në Prishtinë Foto: Ilustrim

Dhunohet një grua në Prishtinë

15 qershor 2018 09:23

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës pasi dyshohet se ka dhunuar një grua të enjten në Prishtinë.

Me vendim të prokurorit viktima dërgohet në institutin e mjekësisë ligjore për ekzaminim .

Te i dyshuari është gjet dhe konfiskuar një revole CZ 7.65 mm me një karikator dhe 7 fishekë. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme