Merr flakë një veturë në autostradën Prishtinë-Shkup Foto: Koha

Merr flakë një veturë në autostradën Prishtinë-Shkup

13 qershor 2018 11:21

Një veturë tip BMW ka marrë flakë derisa po lëvizte në autostradën Prishtinë-Shkup.

Lexues të portalit Koha.net kanë dërguar pamje nga kjo ngjarje, ndërsa besohet se përveç dëmeve materiale, nuk ka të lënduar.

Në vend të ngjarjes kanë arritur njësitet policore dhe zjarrfikësit.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme