Rrah bashkëshorten dhe vajzën në Hajvali të Prishtinës Foto: Ilustrim

Rrah bashkëshorten dhe vajzën në Hajvali të Prishtinës

01 qershor 2018 09:27

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës të enjten pasi ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe vajzën e tij, duke u shkaktuar lëndime trupore.

Dy viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme