Plagosje në Prishtinë Foto: Ilustrim/Koha

Plagosje në Prishtinë

31 maj 2018 17:31

Sot rreth orës 16:40 ka ndodhur një plagosje me armë zjarri në Prishtinë.

Plagosja ka ndodhur në rrugën “Eqrem Qabej”, ku i plagosuri më pas është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci, tha për Koha.net se njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur një hetim lidhur me rrethanat që karakterizojnë rastin si dhe, shtoi se po punon për identifikimin e të dyshuarit/ve dhe vendndodhjes së tyre.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme