Lëshoi lokalin për prostitucion në Ferizaj Foto: Ilustrim

Lëshoi lokalin për prostitucion në Ferizaj

25 maj 2018 11:41

Pas hetimeve të zhvilluara, Policia e Kosovës dje ka arrestuar dhe pastaj liruar në Ferizaj një person, nën dyshimin se ka lëshuar lokalin për veprimtari ilegale-prostitucion.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme