Kapet autori i vjedhjes në Plemetin të Obiliqit Foto: Ilustrim

Kapet autori i vjedhjes në Plemetin të Obiliqit

25 May 2018 11:35

Tri ditë më parë, në fshatin Plemetin të Obiliqit kishte ndodhur një vjedhjes. Policia ia doli që pas hetimeve ta zbulojë dhe dje ta arrestojë të dyshuari, një shqiptar, shtetas i Kosovës.

Ai kishte vjedhur në shtëpinë e viktimës, po ashtu shqiptar, një hidrofor, një motor për kositjen e barit dhe një motor për anije, thekson policia në raportin e saj të sotshëm.

Saktësohet se i dyshuari pas intervistimit me vendimin e prokurorit është dërguar në qendrën e mbajtjes.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme