Aksident te “Plepat”

Aksident te “Plepat”

23 May 2018 23:47

Një aksident mes dy veturave ka ndodhur në mbrëmjen e së mërkurës “Te Plepat” në Prishtinë.

Një autoambulancë dhe policia janë parë në vendin e ngjarjes.

Policia ka qenë e pa qasshme për të dhënë detaje zyrtare nga ky aksident.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme