Marrin veturën me qera në Ferizaj, e shesin jashtë Kosovës Foto: Ilustrim

Marrin veturën me qera në Ferizaj, e shesin jashtë Kosovës

23 May 2018 14:04

Tre persona janë arrestuar në Ferizaj pasi në muajin prill kishin marrë një veturë me qera dhe e kanë dërguar jashtë shtetit.

Tre të dyshuarit janë kapur të martën dhe janë dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme