Dy të arrestuar për prostitucion në Prizren Foto: Ilustrim

Dy të arrestuar për prostitucion në Prizren

22 May 2018 10:08

Dy persona janë arrestuar të hënën në Prizren, nën dyshimin se janë marrë me prostitucion.

Bëhet fjalë për një mashkull me kombësi shqiptare dhe një femër me kombësi turke.

Të dy janë liruar në procedurë të rregullt, me urdhër të prokurorit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme