Dy të arrestuar për rrëmbim Foto: Ilustrim

Dy të arrestuar për rrëmbim

22 May 2018 10:03

Dy persona janë arrestuar të hënën pasi nën kërcënimin e armëve kishin rrëmbyer viktimën mashkull në rrugën “Turgut Ozal” në Prizren.

Atyre u është konfiskuar një armë AK-47 dhe një pistoletë.

Me urdhër të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme