Aksident mes dy motoçikletave dhe një veture, njëri motoçiklist në gjendje të rëndë Foto: Ilustrim

Aksident mes dy motoçikletave dhe një veture, njëri motoçiklist në gjendje të rëndë

21 May 2018 11:20

Dje në rrugën Prizren – Prevallë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku si pasojë një person është lënduar rëndë.

Policia e Kosovës raporton se aksidenti ka ndodhur mes dy motoçikletave dhe një veture, të gjithë vozitës meshkuj.

Si pasojë e aksidentit, thuhet në raport, lëndime trupore kanë pësuar dy motoçiklistët ndërsa njëri prej tyre ka pësuar lëndime të rënda.

Ai është hospitalizuar në spitalin rajonal në Prizren dhe me vendim të prokurorit rasti është duke u hetuar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme