Arrestohet babai në Prizren, rrahu dy fëmijët e tij Foto: Ilustrim/Koha

Arrestohet babai në Prizren, rrahu dy fëmijët e tij

20 maj 2018 13:13

Në Prizren është arrestuar dje një baba, pasi siç raporton policia përmes raportit të sotëm, ai ka ushtruar dhunë psikike dhe fizike ndaj dy fëmijëve të tij.

Në raport gjithashtu thuhet se babai, është dërguar menjëherë në mbajtje me vendim të prokurorit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme