Therje me thikë në Prizren

Therje me thikë në Prizren

16 maj 2018 11:27

Një person është therur me thikë nga një i dyshuar të martën në Prizren.

Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa i dyshuar me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme