Ndërtimtari dëmton shtëpitë e fqinjëve në Gjilan Foto: Ilustrim

Ndërtimtari dëmton shtëpitë e fqinjëve në Gjilan

16 maj 2018 11:23

Pronari i një kompanie ndërtimore në Gjilan është arrestuar nga Policia e Kosovës pasi duke rrënuar një shtëpi me eskavator ka dëmtuar pullazin e një shtëpie tjetër dhe ka shkaktuar dëme edhe në disa shtëpi tjera.

Me urdhër të prokurorit është arrestuar pronari i ndërmarrjes dhe drejtuesi i eskavatorit.

Përveç dëmeve materiale nuk kishte lëndime në njerëz dhe me vendim të prokurorit, dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme