Organizonte ilegalisht lojëra fati, arrestohet Foto: Ilustrim

Organizonte ilegalisht lojëra fati, arrestohet

15 maj 2018 10:11

Një person është arrestuar në Gjilan, pasi është vërtetuar se ai ka organizuar lojëra të fatit pa licencë në lokalin e tij.

Si dëshmi materiale janë konfiskuar tri shtëpiza kompjuterike dhe një printer.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme