Gjashtë të arrestuar për prostitucion në Prishtinë Foto: Ilustrim

Gjashtë të arrestuar për prostitucion në Prishtinë

15 maj 2018 10:05

Gjashtë persona janë arrestuar në Prishtinë nën dyshimin se janë marrë me prostitucion.

Të arrestuar janë tre meshkuj dhe tri femra, dy nga to shtetase të Maqedonisë.

Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit njëra nga to është dërguar në mbajtje, ndërsa të tjerët janë dërguar me procedurë të përshpejtuar në Gjykatën Themelore, Divizioni për Kundërvajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme