Babai nën ndikim të alkoolit sulmon tre fëmijët e tij Foto: Ilustrim/Koha

Babai nën ndikim të alkoolit sulmon tre fëmijët e tij

22 prill 2018 11:30

Mbrëmë në Gjakovë, ka ndodhur një sulm fizik brenda një familje.

Policia raporton se një burrë K/Ashkali, ishte nën ndikim të alkoolit dhe ka sulmuar fizikisht tre fëmijët e tij.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor ndërsa babi me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme