Zhduket një vajzë në Ferizaj Foto: Ilustrim

Zhduket një vajzë në Ferizaj

21 prill 2018 11:31

Ditën e enjte, më datë 19 prill, është zhdukur një vajzë në Ferizaj.

Polica përmes raportit të sotëm policor, ka thënë se rastin e ka raportuar në polici nëna e saj një ditë më pas, më 20 prill.

“Nga data e cekur vajza ka dalë nga shtëpia dhe më nuk dihet vendndodhja e saj”, thuhet në raport.

Policia, gjithashtu njofton se rasti është duke u hetuar nga ta.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme