Arrestohet pasi rrah gruan e tij në Fushë Kosovë Foto: Ilustrim

Arrestohet pasi rrah gruan e tij në Fushë Kosovë

21 prill 2018 11:27

Dje në Fushë Kosovë, është arrestuar një burrë pasi ka rrahur gruan e tij.

“Është arrestuar një i dyshuar mashkull K/Ashkali pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht viktimën – bashkëshorten e tij femër K/Ashkalike”, thuhet në raportin policor.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka marrë tretman mjekësor në QKUK. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme