Policia ndërhyn në rrahje, një zyrtar lëndohet tjetrit i dëmtohet uniforma Foto: Ilustrim

Policia ndërhyn në rrahje, një zyrtar lëndohet tjetrit i dëmtohet uniforma

13 April 2018 10:30

Policia në Podujevë ka arrestuar një të dyshuar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ishte konfrontuar fizikisht me një të dyshuar tjetër.

Gjatë ndërhyrjes policore, i dyshuari i kishte rezistuar arrestimit në mënyrë aktive, me ç’rast një zyrtar policor kishte pësuar lëndime trupore dhe një zyrtar tjetër kishte dëmtuar uniformën. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme