Rrah bashkëshorten në Pejë Foto: Ilustrim

Rrah bashkëshorten në Pejë

13 April 2018 10:19

Një person është arrestuar në Pejë pasi ka rrahur bashkëshorten e tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme