Të shtëna armësh në Prishtinë Foto: Ilustrim

Të shtëna armësh në Prishtinë

11 April 2018 09:16

Një person ka dëshmuar në Policinë e Kosovës se dy persona kanë shtënë me armë zjarri nga një skuter në drejtim të një automjeti që ishte në lëvizje në rrugën “UÇK” në Prishtinë.

Nuk ka pasur persona të lënduar. Policia në vendin e ngjarjes ka gjetur dhe konfiskuar katër gëzhoja.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme