Në Gjakovë, vjehrri rrah nusen e djalit Foto: Ilustrim

Në Gjakovë, vjehrri rrah nusen e djalit

08 prill 2018 11:47

Dje në Gjakovë, viktima grua e nacionalitetit egjiptian, ka raportuar se është rrahur nga vjehrri i saj.

Viktima kishte pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme