Digjet një punëtori në Lushtë, nuk ka viktima

Digjet një punëtori në Lushtë, nuk ka viktima

19 mars 2018 16:06

Sot rreth orës 14.00, një punëtori në fshatin Lushtë afër magjistrales Mitrovicë- Pejë, është kishte kapluar zjarri.

Lajmi është bërë i ditur nga Policia në Mitrovicë, sipas së cilës njësitë e zjarrfikësve kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin, raporton KP.

Tani për tani nuk dihen shkaktarët e zjarrit, ndërkohë që përveç dëmeve materiale dhe një automjet të dëmtuar, nuk raportohet për të lënduar.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme