Pesë të lënduar në një aksident në Kaçanik Foto: Ilustrim

Pesë të lënduar në një aksident në Kaçanik

13 mars 2018 10:39

Si pasojë e një aksidenti mes një kamioni dhe një automjeti udhëtarësh në Kaçanik, kanë mbetur të lënduar pesë persona.

Të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme