8 të aksidentuar në Skenderaj     Foto: Ilustrim

8 të aksidentuar në Skenderaj

08 mars 2018 12:07

Në Skenderaj dje ka ndodhur një aksident trafiku në mes të dy veturave.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar tetë persona, pesë meshkuj dhe tri femra K-Shqiptare, transmeton Koha.net.

Ata janë dërguar për trajtim mjekësor.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme