Gjashtë të arrestuar për prostitucion në Prizren

Gjashtë të arrestuar për prostitucion në Prizren

07 mars 2018 10:18

Janë arrestuar gjashtë të dyshuar, pesë meshkuj dhe një femër, shtetase e Shqipërisë, nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën e cekur.

Pas intervistimit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme