Rrahje për borxh në Gjilan Foto: Ilustrim

Rrahje për borxh në Gjilan

07 mars 2018 10:15

Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi për shkak të një borxhi, ka sulmuar viktimën në rrugën “Nëna Terezë” në Gjilan.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, mirëpo gjatë kontrollimit të veturës së tij i janë gjetur dhe konfiskuar rreth 2 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit kokainë dhe rreth 4 gramë substancë e dyshuar narkotike marihuanë.

Vetura e viktimës është konfiskuar, ndërsa pas intervistimit viktima është liruar. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme