Katër persona helmohen me klor në Fushë-Kosovë Foto: Ilustrim

Katër persona helmohen me klor në Fushë-Kosovë

07 mars 2018 10:06

Katër persona janë helmuar nga klori që ka rrjedhur në disa boca të blera nga ujësjellësi.

Policia e Kosovës raporton se këta katër persona janë helmuar të martën derisa po punonin në një hekurishte.

Viktimat janë dërguar në QKUK, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë dalë inspektorët sanitarë dhe ata komunalë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme