Tentim vrasje në parkingun e Pallatit të Drejtësisë Foto: Ilustrim

Tentim vrasje në parkingun e Pallatit të Drejtësisë

07 mars 2018 10:01

Pas një seance gjyqësore të mbajtur të martën pasdite, në parkingun e Pallatitë të Drejtësisë tre persona janë rrahur mes vete.

Njësia policore ka arritur të arrestojë dy të dyshuar dhe nga njëri ka konfiskuar një revole me tetë fishekë, ndërsa i dyshuari i tretë gjendet në arrati.

Njëri nga të dyshuarit ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme