Tre të arrestuar për prostitucion në Gjakovë

Tre të arrestuar për prostitucion në Gjakovë

06 mars 2018 12:33

Tre persona janë arrestuar për marrje me prostitucion në Gjakovë.

Sipas njoftimit nga policia e Kosovës, bëhet fjalë për një femër dhe dy meshkuj.

Të dyshuarit janë dërguar në procedurë të shpejtë në gjykatë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme