Arrestohet nxënësi që theri profesorin e tij

Arrestohet nxënësi që theri profesorin e tij

06 mars 2018 12:16

Është arrestuar nxënësi që dje në Pejë kishte therur me thikë profesorin e tij.

Sipas njoftimit nga policia, i dyshuari pas intervistimit në prani të prindit dhe avokatit me vendim të prokurorit është dërguar në ndalim policor.

Viktima pas tretmanit mjekësor është liruar në shtëpi.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme