Tri vetura të përfshira në një aksident në Bregun e Diellit, ka të lënduar

Tri vetura të përfshira në një aksident në Bregun e Diellit, ka të lënduar

04 mars 2018 18:03

Së paku një person është lënduar në një aksident në të cilin janë përfshirë tri makina.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:00, në lagjen Bregu i Diellit, saktësisht në Stacionin e fundit të linjës 4, te “Banesat e Bardha”.

Një person shihet i shtrirë në fotografitë e shkrepura nga një lexues i portalit Koha.net, nga kati i tetë i ndërtesave përballë. Aty shihet edhe autoambulanca dhe zyrtarët policorë.

Koha.net ka provuar të vë kontakt me zëdhënësit e Policisë së Kosovës për të marrë më shumë detaje, por të dielën mbrëma e ka pasur të pamundur.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme