Zhduket një vajzë në Pejë Foto: Koha / ilustrim

Zhduket një vajzë në Pejë

04 mars 2018 09:42

Policia e Kosovës në rajonin e Pejës ka marrë një informatë nga një prind për zhdukjen e vajzës së tij.

“Me datë 03.03.2018 një mashkull K/Shqiptar ka raportuar se vajza e tij është larguar nga shtëpia (02.03.2018) dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj”, thotë PK në raportin 24 orësh.

Rasti është duke u hetuar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme