Nëntë të lënduar në një aksident trafiku Foto: Ilustrim

Nëntë të lënduar në një aksident trafiku

02 mars 2018 11:30

Një aksident trafiku ka ndodhur dje në fshatin Metehi të Podujevës në mes dy automjeteve civile, njofton Policia e Kosovës .

Për pasojë, janë lënduar dy vozitësit dhe shtatë pasagjerët, transmeton Koha.net.

Të lënduarit janë dërguar në QKUK për tretman mjekësor. Me rastin është njoftua prokurori kujdestar i shtetit. Rasti është duke u hetuar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme