Në veri të Mitrovicës konfiskohen afër 82 kg drogë Foto: Ilustrim

Në veri të Mitrovicës konfiskohen afër 82 kg drogë

01 mars 2018 09:11

Dje në Suhodoll të Mitrovicës, njësitet policore gjatë bastisjes në shtëpinë e të dyshuarit mashkull K/Serb, transmeton Koha.net.

Me atë rast, njofton Policia e Kosovës, janë gjetur dhe konfiskuar sasi të dyshuara të substancave narkotike të llojit marihuanë: 27-paketime me peshë totale 81.825 kg.

Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme