Familjarët në pakon me rroba i dërgojnë drogë të burgosurit në Gjilan Foto: Ilustrim

Familjarët në pakon me rroba i dërgojnë drogë të burgosurit në Gjilan

28 shkurt 2018 10:28

Në një pako me rroba të cilën familjarët ia kanë dërguar të burgosurit në Pasjak të Gjilanit, është gjetur dhe konfiskuar një sasi droge e llojit marihuanë.

Në këtë pako janë gjetur 1.7 gram substancë e dyshuar narkotike. Deri më tani nuk është raportuar për të arrestuar dhe rasti është në hetime.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme