Plaçkitet një filial i Western Unionit në Bregun e Diellit Foto: Ilustrim

Plaçkitet një filial i Western Unionit në Bregun e Diellit

28 shkurt 2018 10:07

Një femër ka raportuar se derisa ishte duke punuar në një filial të Western Union, dy persona të panjohur nën kërcënim të armës i kanë grabitur një shumë parash prej 2800 euro dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Policia e Kosovës raporton se rasti ka ndodhur të martën në mëngjes në rrugën “Gazmend Zajmi” në Bregun e Diellit në Prishtinë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme